فلز ساده

با توجه به روند رو به رشد علم و پیرو آن تولید دستگاهها و فناوریهای پیشرفته و همچنین شناخت ویژگیهای منحصر به فرد فلزات با طرح و رنگ متفاوت و به کارگیری آن در صنعت ساختمان , فلز به یکی از پر طرفدارترین متریالهای نمای ساختمان تبدیل گردیده است .
ویژگی های خاص فلزات از قبیل فرم پذیری , رنگ پذیری , براق بودن , قابلیت برشکاری و جوشکاری , تنوع در ابعاد و تنوع در ضخامت و … باعث شده است تا فلز جایگاه ویژه ای نزد طراحان و معماران داشته باشد .
در این قسمت سعی شده است معرفی فلزات به دو گونه کلی صورت پذیرد :
الف ) ویژگی ساختاری و طبیعی خود فلز با تاکید بر طرح و رنگ و بافت و … که تحت عنوان فلز ساده معرفی میگردد .
ب) ویژگی تغییر فرم داده شده جهت ایجاد کارایی یا زیبایی متناسب با فضای مورد نظر که تحت عنوان فلز فراوری شده معرفی میگردد .

ورق تیتانیوم زینک

ورق گالوانیزه

ورق آلومینیوم سالید

ورق استیل

فلز فراوری شده

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم میسمرنذیمسنردمیسندرمنسیدمرندسیمرندیسمرنتن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ورق آلومینیوم کامپوزیت

ورق هانی کام

روش نصب فلز

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم.